Калькулятор сонячної електростанції

  • Виберіть тип станції
  • Виберіть регіон
  • Виберіть орієнтацію покрівлі
  • Виберіть параметри

Калькулятор

Використовується для зменшення власного споживання електроенергії з мережі. Надлишок виробленої електроенергії продається в мережу по "зеленому" тарифу. Мережеві сонячні станції не можуть використовуватися в якості єдиного джерела електричної енергії.

Такі станції не комплектуються акумулюють батареями. Фотомодулі віддають вироблену енергію мережевого инвертору для перетворення постійного струму в змінний з подальшою передачею електроенергії споживачу і в мережу. Максимальна потужність приватної електростанції під «зелений» тариф не повинна перевищувати 30 кВт.

Калькулятор

Сонячні електростанції промислового призначення це бізнес напрямок. Такі електростанції використовуються виключно для продажу електроенергії в мережу за «зеленим» тарифом. Промислова електростанція комплектується мережевими або центральними инверторами і системою моніторингу. Що б це бізнес напрямок було економічно вигідним, сумарна встановлена потужність фотомодулів повинна бути не менше ніж 100 кВт.

Калькулятор

Призначена для енергопостачання і резервування об'єктів. Автономні сонячні електростанції можуть використовуватися в якості єдиного джерела електричної енергії. Така станція комплектується фотомодуля, контролером заряду, які акумулюють батареями і автономним інвертором. В автономних станціях допускається використання гібридних інверторів для продажу електроенергії в мережу за «зеленим» тарифом.

Виберіть орієнтацію покрівлі
( утримуючи і переміщуючи значок сонця на схемі )

В даний момент обрана орієнтація покрівлі на південь

Закарпатская Львовская Волынская Тернопольская Ровенская Черновицкая Хмельницкая Житомирская Винницкая Киевская Одесская Николаевская Кировоградская Черкасская Полтавская Черниговская Автономная Республика Крым Херсонская Запорожская Днепропетровская Донецкая Луганская Харьковская Сумская
Необхідна потужність станції:
кВт
Кількість фотомодулів:
шт
Площа фотомодулів:
м2
Площа станції:
м2
Кут нахилу:
 o
Автономність:
годин
Тип батареї:
Споживання взимку в місяць:
кВт⋅ч
Споживання влітку на місяць:
кВт⋅ч

Розрахунок сонячної електростанції за допомогою калькулятора носить попередній характер. Кожен об'єкт є індивідуальним, для формування остаточного пропозиції під «ключ» з урахуванням монтажу та техніко-економічного обґрунтування ми рекомендуємо провести безкоштовне технічне обстеження. За підсумками обстеження наші фахівці підготують і нададуть комплексну пропозицію з урахуванням вартості проекту, схеми розміщення і включення обладнання, обсягів вироблення і термінів окупності сонячної електростанції.

Зелений тарифЗелений тариф це економічний механізм, основною метою якого є стимуляція генерації електроенергії засобами відновлюваної енергетики, а також залучення інвестицій в дану сферу. На законодавчому рівні затверджена і працює програма гарантує довгострокову закупівлю виробленої електроенергії за спеціальними завищеними тарифами. Докладніше
ГЕЛІОСИСТЕМИ
СОНЯЧНІ СТАНЦІЇ
ВІТРОГЕНЕРАТОРИ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ
СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ