Геліосистеми

Геліосистеми використовують для перетворення енергії сонячного випромінювання в теплову енергію, яка в подальшому найчастіше використовується для заміщення гарячого водопостачання на об’єкті та зменшення витрат на експлуатацію об’єкта.Основу будь-якої геліосистеми складають ряд елементів. Геліоколектор – в його трубках холодоагент нагрівається від сонячного випромінювання та циркулює до баку-акумулятору. Найрозповсюдженішими є вакуумні та плоскі колектори. Бак-акумулятор – всередині баку знаходиться теплообмінник, через який холодоагент передає теплоту до води, яка потім використовується для різних цілей. Система автоматики – контролює процеси, що протікають геліосистемі, завдяки датчикам, що постійно збирають інформацію з кожного лементу системи. Насосна група – забезпечує примусову циркуляцію холодоагенту по закритому контуру «колектор – бак-акумулятор».

ПЕРЕВАГИ ГЕЛІОСИСТЕМ

  • ВЛАСНИЙ АВТОНОМНИЙ ДЖЕРЕЛО ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
  • МІНІМАЛЬНА СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ РОБОТИ СИСТЕМИ
  • ЗАМІЩЕННЯ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НА 80% ПРОТЯГОМ РОКУ
  • ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ - БІЛЬШЕ 20 РОКІВ
  • У неопалювальний період, ПОВНЕ ЗАМІЩЕННЯ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
  • ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА КРЕДИТУВАННЯ З часткового відшкодування ВИТРАТ

СХЕМА РОБОТИ ГЕЛІОСИСТЕМИ

ВАКУУМНІ КОЛЕКТОРИ

завдяки своїм технологічним особливостям використовуються для цілорічного часткового заміщення гарячого водопостачання, тобто будуть ефективно працювати навіть взимку, але відсоток заміщення буде нижчим, ніж влітку.

ПЛОСКІ КОЛЕКТОРИ

більш ефективно працюють в теплий період і найчастіше використовуються в місцях, де є сезонна потреба в нагріві води. Гарним прикладом буде приватне домогосподарство з басейном, база відпочинку або дитячий табір.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ