Геліосистеми

Геліосистеми перетворюють сонячну енергію в теплову. Основне завдання таких систем – повне або часткове заміщення гарячого водопостачання та зниження витрат на підігрів води. Найпопулярнішими є системи на основі вакуумних і плоских колекторів. Вакуумні системи є більш універсальними і тому використовуються для цілорічної роботи по заміщенню гарячого водопостачання. Плоскі колектори частіше використовують для сезонної роботи в період з квітня по вересень.

ПЕРЕВАГИ ГЕЛІОСИСТЕМ

  • ВЛАСНИЙ АВТОНОМНИЙ ДЖЕРЕЛО ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
  • МІНІМАЛЬНА СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДЛЯ РОБОТИ СИСТЕМИ
  • ЗАМІЩЕННЯ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НА 80% ПРОТЯГОМ РОКУ
  • ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ - БІЛЬШЕ 20 РОКІВ
  • У неопалювальний період, ПОВНЕ ЗАМІЩЕННЯ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ
  • ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА КРЕДИТУВАННЯ З часткового відшкодування ВИТРАТ

СХЕМА РОБОТИ ГЕЛІОСИСТЕМИ

ВАКУУМНІ СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ

Геліосистеми на основі вакуумних трубок ефективно використовуються на протязі всього року. Основне завдання таких систем – забезпечити підготовку гарячої води і часткове заміщення системи опалення. Принцип роботи грунтується на тому, що вакуумна труба забезпечує стабільну вироблення тепла, як в літній, так і в зимовий період з мінімальними тепловтратами. Вакуумні сонячні колектори стійкі до граду, обмерзання і сильних поривів вітру. Завдяки ефективної та надійної роботи такі геліосистеми заслужено є лідерами в своєму сегменті. Вакуумні колектори застосовуються як на великих промислових об’єктах, так і в приватних домогосподарствах.

КВАРТИРА СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ

Ефективність плоских колекторів досягає найвищого рівня влітку і в період межсезонья.Благодаря своєї конструкції, ці колектори повністю забезпечать нагрів гарячої води для господарських потреб в теплу пору року. Найчастіше плоскі колектори застосовуються на об’єктах у яких піковий розбір гарячої води припадає на літо і міжсезоння. При наявності сезонного відкритого басейну плоскі колектори є найбільш ефективним рішенням. Геліосистеми на плоских колекторах ідеально підходять для літніх дитячих таборів, комплексів відпочинку і дач. Ці системи також використовуються для цілорічної роботи, так як річний виробіток тепла плоских колекторів досить велика і всього на кілька відсотків поступається вакуумним системам.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ