fbpx

Зелений тариф в умовах карантину

Зелений тариф в умовах карантину: питання по виплатам та будівництво сонячних станцій в період карантину.

Greenlogic зібрали найактуальнішу інформацію для наших читачів. Для зручності сформулювали головні тези, які допоможуть прийняти правильне рішення стосовно будівництва СЕС:

  1. Виплати по зеленому тарифу зараз в деяких областях затримують, але відповідно до постанови НКРЕКП № 766 від 08.04.2020 постачальники універсальних послуг зобов’язані в період 30 днів після закінчення карантину розрахуватися з заборгованостями по «зеленому» тарифу.  Інакше – ви матимете змогу отримати відшкодування за кожен день затримки виплат;
  2. Зараз є можливість подати заявку на підвищення потужності та заяву-повідомлення про встановлення сонячної електростанції в електронному вигляді. А саме для подальшого отримання потужності, або договору на купівлю-продаж за «зеленим» тарифом відповідно;
  3. Досить популярними зараз стали так звані сонячні електростанції для «власного» споживання, автономні сонячні установки та геліосистеми оскільки не потребують додаткових документів, прості в монтажі та експлуатації і економлять ваші кошти вже з першого дня використання. За кордоном, наприклад, такі установки більш розповсюджені в приватних домогосподарствах.
  4. І головне – Альтернативна енергетика як розвивалась, так і продовжує розвиватись в нашій країні.

Всі ентузіасти «зеленої» енергії взяли правильний курс і діють відповідно до концепцій сталого розвитку та енергоефективності, а значить – ніякий карантин не стане на заваді.

Зелений тариф в умовах карантину працює, а більше про нього можно прочитати тут.

УСІ НОВИНИ