СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

СОНЯЧНІ ФОТОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ або скорочено ФЕС перетворюють енергію сонячних променів в безкоштовну електроенергію. В основі лежить давно відоме явище фотоефекту. В залежності від призначення, існує декілька основних видів сонячних фотоелектричних станцій: мережева ФЕС під зелений тариф, автономна ФЕС для гарантованого живлення, гібридна сонячна станція – зелений тариф + резервування навантажень об’єкту.

ПЕРЕВАГИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

  • АВТОНОМНIСТЬ, БЕЗПЕРЕБIЙНIСТЬ ТА ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНIСТЬ
  • ВЛАСНИЙ БЕЗМЕЖНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК електричної енергії
  • ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОДУКТИВНОСТІ
  • ТЕРМІН СЛУЖБИ - БІЛЬШЕ 25 РОКІВ
  • ЗНАЧНА ЕКОНОМІЯ КОШТІВ в умовах постійно зростаючих ТАРИФІВ
  • ПРОДАЖ У мережу ПО «ЗЕЛЕНОМУ» ТАРИФОМ

СХЕМА РОБОТИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

АВТОНОМНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Автономними називаються сонячні електростанції які можуть певний проміжок часу забезпечити приватне домогосподарство або інший об’єкт електроенергією, за рахунок зарезервованої раніше електроенергії в АКБ від сонячних модулів. Автономна сонячна станція це комфорт та енергонезалежність для підприємства або приватного господарств, де наявні проблеми з якістю електроенергії, або живлення від загальної електричної мережі відсутнє чи часто зникає.

ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ

ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ

Зелений тариф це економічний механізм, основною метою якого є стимуляція генерації електроенергії засобами відновлюваної енергетики, а також залучення інвестицій в дану сферу. На законодавчому рівні затверджена і працює програма гарантує довгострокову закупівлю виробленої електроенергії за спеціальними завищеними тарифами.

Детальніше
КАЛЬКУЛЯТОР СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

КАЛЬКУЛЯТОР СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Індивідуальний онлайн підбір і розрахунок сонячної електростанції з урахуванням місця розташування, кута нахилу фотомодулів, річного виробітку системи і енергоспоживанням об’єкта.

Детальніше

МЕРЕЖЕВІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Найпопулярнішими в нашій країні є мережеві сонячні електростанції + зелений тариф. Вони носять таку назву, оскільки основною їх задачею є видача електроенергії в загальну мережу. За кожну кіловат-годину віддану в мережу власник такої фотоелектричної станції отримує виплату по «зеленому» тарифу. Такий тип сонячних станцій не оснащений акумуляторними батареями (АКБ), тому не може бути основним джерелом електроживлення для приватного домогосподарства. Сонячна станція та зелений тариф забезпечує гарантований продаж електроенергії в мережу з прив’язкою до курсу євро. Мережева фотоелектрична станція це інвестиція в майбутнє з доходом в 20% річних та з прив’язкою до євро, що однозначно вигідніше нерухомості, або банківського депозиту.