Послуги

Технічне обстеження об’єкту

Проведення комплексного обстеження всіх систем об’єкта. Отримання оцінки раціональності використання різних енергоносіїв з виявленням основних джерел втрат. Результат:  пропозиція щодо скорочення енергетичних витрат, а також комплексне рішення для підвищення рівня енергоефективності Вашого об’єкту.

Розробка концепції та техніко-економічного обґрунтування

З урахуванням побажань замовника та особливостей даху чи місцевості, підбираємо обладнання. Надаємо КП та формуємо техніко-економічного обґрунтування в залежності від обраного замовником типу розрахунку. Найголовніше: надаємо реальний термін окупності станції.

Проектування

Забезпечуємо повний комплекс проектних послуг та індивідуальне проектування вашого об’єкта з урахуванням всіх технічних особливостей. На момент здачі об’єкта в експлуатацію формується і надається Клієнту повний комплект технічної проектної документації.

Постачання сонячних модулів та інверторів

Гарантія постачання обладнання вказані, найкоротші терміни способом обраним замовником. Сонячні модулі та інвертори постачаються в заводській упаковці та захищені від можливих пошкоджень при транспортуванні.

Будівництво та пуско-налагоджувальні роботи

Завдяки багатому досвіду роботи на об’єктах різної складності, наші фахівці здійснять якісний монтаж з урахуванням побажань замовника та особливостей покрівлі чи землі. Гарантуємо грамотний технічний і творчий підхід до справи.

Сервісне обслуговування

Для забезпечення надійної і довговічною роботи надаємо послуги з сервісного обслуговування об’єктів. Завдяки своєчасному сервісу, термін служби введених в експлуатацію систем збільшується в рази. Проводимо діагностику та покращуємо роботу станції.

Модернізація

Покращення та модернізація – можливість отримувати максимум від своєї станції. Обладнання завжди удосконалюється, а сонячна станція служить більше 25 років. Тому модернізація необхідна кожній станції після тривалої роботи.

Отримання “зеленого” тарифу

При необхідності наша команда готова допомогти отримати “зелений” тариф та підготувати всю потрібну документацію. Вам не потрібно вивчати це питання та шукати, які документи потрібні. Ми все виконаємо за Вас.