Послуги

Комплексний енергоаудит об’єктів

Послуга передбачає проведення комплексного обстеження всіх систем об’єкта, для отримання оцінки раціональності використання різних енергоносіїв з виявленням основних джерел втрат. Як результат, ми підготуємо пропозицію щодо скорочення енергетичних витрат, а також комплексне рішення для підвищення рівня енергоефективності Вашого об’єкту.

Індивідуальне проектування

Застава тривалої і ефективної роботи систем безпосередньо залежить від грамотного проектування. Ми забезпечимо повний комплекс проектних послуг та індивідуальне проектування вашого об’єкта з урахуванням всіх технічних особливостей. На момент здачі об’єкта в експлуатацію формується і надається Клієнту повний комплект технічної проектної документації.

Якісний монтаж і постачання устаткування

Завдяки багатому досвіду роботи на об’єктах різної складності, наші фахівці здійснять якісний монтаж і забезпечать поставку обладнання в найкоротші терміни з урахуванням всіх побажань замовника. Гарантуємо грамотний технічний і творчий підхід до справи.

Сервісне обслуговування систем

Процес, без якого не зможе обійтися жодна спроектована і введена в експлуатацію система. Для забезпечення надійної і довговічною роботи ми надаємо послуги з сервісного обслуговування об’єктів. Завдяки своєчасному сервісу, термін служби введених в експлуатацію систем збільшується в рази.

Комплексне надання послуг:

1. Обстеження об’єкта

2. Формування технічного завдання

3. Підготовка техніко-економічного обґрунтування

4. Підготовка цінової пропозиці

5. Поставка обладнання

6. Монтаж і здача в експлуатацію системи

7. Надання пакета проектно-технічної документації